WhatsApp Ulaşın+90 555 859 17 58

Tapan İş elbiseleri Hakkında

TAPAN İŞ ELBİSELERİ VE GÜVENLİK MALZ,SAN VE TİC LTD ŞTİ. Güvenlik kıyafetleri olmak , işçi elbiseleri ve promosyon ürünleri konusunda kaliteden ödün vermeden 1999 yılından beri hizmet vermektedir. Amacımız Türkiye sektöründe güvenlik çalışanlarımıza yakışır kaliteyi sunmak, itfaiye memurlarımıza ve işçilerimize ürettiğimiz ürünlerle hizmet vermektir, çünkü çalışanlarımızın ve memurlarımızın öneminin bilincindeyiz ve daima kaliteyi çalışanlarımıza ve memurlarımıza yakışır bir şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Her firmaya özel, fakat aynı kalitede ürünleri sunmakta prensiplerimiz arasındandır. Çeşitli firmaların özel istek ve doğrultularında uzman kadromuzla, teknik çözümler üreterek verilen siparişler ölçüsünde bugüne kadar yüzlerce ciddi projeler arasında yer almış olarak, hedefimiz bundan sonrada daima çalışanlarımızı memurlarımızı ve firmaları memnun etmektir. Zor şartlar altında görev yapan memurlarımız arasında zabıtalarımızın zabıta kıyafetleri alanında'da TAPAN İŞ ELBİSELERİ  üretmiş olduğu yüzlerce kaliteli ürünlerini memurlarımıza sunmuştur, bugüne kadar bir çok zabıta kıyafetleri projelerini başarı ile tamamlayan TAPAN İŞ ELBİSELERİ aynı zamanda tekstil alanında da Türkiye sektöründe kalitesi ve memnuniyeti ile hızla yükselen firmalar arasına girmiştir.

Yine zor şartlar altında görev yapan itfaiye memurlarımızın özel donanımlı kıyafetleri konusunda'da uzman ekip ve kadrosuyla bir araya gelerek yenilikçi kaliteli ve dayanıklı ürünlerini ortaya koymuştur. Yalnızca kullandığı malzemeler'de değil, aynı şekilde üretmiş olduğu kıyafetlerin işçiliklerinede önem veren ve kontrol ve eden hatalara yer vermeyen bir ilke ile yoluna devam etmektedir. Ülkemizin İtfaiye kurumu kurulduğu yıllardan itibaren bir çok alanda teknik olarak ilerleken, bu ilerleme ile beraber itfaiye memurlarımızın kıyafetleri'de daha modern estetik bir hale gelirken aynı zamanda, daha dayanıklı ve günümüze uygun gelişmiş özel kıyafetler kullanılmaya başlanılmıştır. Tüm bu gelişmelere ayak uyduran TPN Tekstil 1999 senesinden beridir kaliteden ödün vermeden itfaiye kıyafetleri üretmeye devam etmektedir.